Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Web & Forum gildy RSF
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 06. Šampion z Rodie

Goto down 
AutorZpráva
Chris Dash

Chris Dash


Po?et p?ísp?vk? : 168
Join date : 27. 11. 07
Age : 38
Location : Niebelheim

06. Šampion z Rodie Empty
PříspěvekPředmět: 06. Šampion z Rodie   06. Šampion z Rodie Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 12:58 pm

Šampion z Rodie



     Iridium. Kdysi nechvalně známá planeta proslulá piráty, kteří za Staré republiky obírali obchodní plavidla. Ale nakonec byli zlikvidováni rytíři Jedi. To byla další zastávka Leadera RSF po tom, co opustil planetu Duro.
     Na planetě jádra strávil jen krátký čas. Měl domluvenou schůzku s některými duroskými konstruktéry lodí, ale ihned po přistání se jeho plány trošku zkomplikovaly. Ihned, jak sestoupil po rampě lodi, do doku vtrhla hlídka šesti stormtrooperů a chystala se prohledat dok. Podle hlášení hledali mladého durosana, který zastřelil imperiálního důstojníka, dva vojáky Impéria a zranil své rodiče.
     "Tady nikdo není. Odejděte!" řekl nekompromisně Wooden veliteli hlídky.
     "Pane, támhle je," ukázal najednou jeden ze stormtrooperů za nedaleké barely. Stormtroopeři spustili do těch míst palbu. Skutečně tam někdo byl a palbu opětoval. Jednoho vojáka zasáhl, ale zbylých pět ho palbou donutili skrýt se hlouběji mezi barely. Wooden zhodnotil situaci a dal svým kolegům z lodi signál. Krátce na to leželi zbylí stormtroopeři bez známky života a z jejich pancířů se kouřilo po zásazích z blasteru.
     Ukázalo se, že Wooden udělal dobře. Mladík se jmenoval Saiden LaMa a byl to pouze hoch s těžkým životem. Rád přijal Woodenovu nabídku k přidání se k RSF a nyní s leaderem mířil k planetě Iridii.
     Za pár chvil stál Wooden před dokem následován LaMou a zvídavými pohledy místních. Vyrazili si to přímo k blízké velké budově, ze které se vyklubala gladiátorská aréna. Wooden koupil dvě vstupenky a pak spolu s mladým Durosem si šli sednout na svá místa. Přišli právě včas, protože zrovna začínal souboj. V aréně proti sobě nastoupili Rodian se zelenou pokožkou a tříoký Gran. Jako zbraně jim sloužili pouze krátké vibro-nože. Z průvodce se přihlížející mohli dozvědět, že se jedná o zápas posledních šampionů své kategorie.
     "To jsou zápasy na smrt?" ptal se LaMa.
     "Ne, tady v aréně nikdo neumírá. Bojovníci mohou být poraněni, ale nemůžou je zabít zbraně. V aréně je zhotoveno pole, které tlumí zbraně na minimum. V případě blasterů pocítí zasažený pouze silné štípnutí. Bolest cítí, ale jinak mu moc neublíží. A vibro-čepele zda mají sílu tupých tyčí. Sice udělí zasaženému sečnou ránu, ale ne hlubokou. Ve všech případech vyvolá opravdu silný zásah bolest, že z ní zasažený spíše omdlí. Takto to funguje už tisíce let," vysvětloval Wooden.
     LaMa přikývl a přenesl pozornost k zápasu. Ten se zatím vyvíjel lépe pro Rodiana. Byl rychlejší a zdatnější než jeho soupeř. Po několika minutách švihání kolem sebe, když oba borci ztratili své zbraně, v ručním souboji knock outoval Grana a vyhrál souboj.
     "A naším novým šampionem se stává Kaos z Rodie!" ohlašoval hlasatel a fanoušci jásali.
     "Pojď, půjdeme k němu do šatny," vyzval Wooden svého kolegu.
     Na chodbě bylo plno a ochranka je nechtěla pustit. To ale Leader vyřešil drobným úplatkem a za chvilku ťukali na dveře šatny nového šampiona Iridie. Když nikdo neodpověděl, rozhodli se vstoupit dovnitř. Šatna byla větší, než kdejaký byt a tak nebylo divu, že klepání nebylo slyšet. Místo dlouhého hledání se Wooden rozhodl, že se ohlásí. Hlasitě zakřičel: "Héj, Kaosí..."
     Po chvilce ticha se před nimi objevil Rodian. "Kdo mě to zas otravuje. Řekl jsem, že nechci..." zbytek věty nedořekl. Protože konečně poznal, kdo na něj volal. "Woodene!" vydechl nový šampion. "Co ty tu děláš?" zajásal a uvítal svého bývalého Leadera pevným stiskem rukou.
     "To víš, poflakoval jsem se kolem," začal Wooden. "Ne, jdu za tebou. Vedu novou gildu a sháním staré známé. Řekl jsem si, že by ses rád přidal a nakopal Imperiálům a ostatním ty jejich ošklivý zadky."
     "No, já nevím," začal Kaos. "Tady se mi docela daří. Mám tu klid."
     "Kdybys nekecal. Nudíš se a rád by sis zase zalovil. Jsi Rodian, lov máte v krvi," zarazil ho Wooden.
     "No jo, máš pravdu. Jen si tady vezmu pár věcí. Jak tě znám, tak tvoje loď čeká už nastartovaná v docích. Který to je? Doženu vás."
     "Dok číslo 728. Budeme tam čekat," odpověděl Wooden a vyrazil s LaMou ze šatny přímo k dokům.
     "Budu tam za pár minut," zavolal za nimi Kaos.
     A skutečně za chvíli vběhl do doku Kaos pronásledovaný nějakou ochrankou. Vběhl po plošině do lodi a křičel: "Leťte!"
     "Wooden na nic nečekal a dal příkaz pilotovi frachťáku, aby odstartoval. Sám zavřel rampu a vydal se ke svému příteli. Když loď vzlétala, ucítil, jak se do trupu vrývá neškodně několik blasterových výstřelů.
     "Cos to zas vyváděl?" zeptal se Kaose, který držel v jedné ruce zvláštní kufřík.
     "No, šel jsem si ještě pro pár věcí k majiteli arény," usmál se Kaos. "Řekl jsem si, že si nakonec zasloužím větší odstupné, tak jsem mu zabavil tohle."
     "Co to je? Peníze?" zeptal se Wooden.
     "Kdepak," usmál se Rodian. "Několik drahokamů."
     Wooden obrátil oči v sloup a radši se vrátil zpátky do kokpitu. Loď mezitím vystoupala z atmosféry a pilot zadával známé souřadnice.
     "Další úspěšná mise," usmál se pro sebe Leader gildy.
Návrat nahoru Goto down
https://rebel-security-force.forumczech.com
 
06. Šampion z Rodie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: =PRIBEH GILDY= :: Vznik gildy-
Přejdi na: