Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Web & Forum gildy RSF
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 03. Přestřelka v Garáži

Goto down 
AutorZpráva
Chris Dash

Chris Dash


Po?et p?ísp?vk? : 168
Join date : 27. 11. 07
Age : 38
Location : Niebelheim

03. Přestřelka v Garáži Empty
PříspěvekPředmět: 03. Přestřelka v Garáži   03. Přestřelka v Garáži Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 10:03 pm

Přestřelka v Garáži



     Dva dny po návštěvě Corporate sectoru se Wooden vypravil do systému Ukio v sektoru Abrion. Na první pohled zemědělská planeta Ukio nemá příliš strategickou hodnotu, ale patří mezi nejvíce jídlo produkující planety v Impériu. Woodena napadlo, že by bylo dobré, kdyby Povstalecká Aliance tuto planetu získala jako jednu z prvních, až se bude karta v galaxii obracet, o čemž nepochyboval. Řekl si, že tento strategický tah doporučí Bel Iblisovi, až s ním bude mluvit.
     "Kam přesně letíme?" optal se druhý cestující. Ten se na něj podíval. Byl to Jeese - mladík, který mu byl doporučen jedním z velitelů rebelských jednotek. Měl vynikající výsledky a prošel několika těžkými boji. Wooden zprvu váhal, zda ho vzít do gildy, ale po krátkém rozhovoru s mladíkem i jeho kolegy se rozhodl ho přijmout. A Jeese dokázal své schopnosti už na začátku jejich zdánlivě jednoduché mise. Na cestě jednou měnili kurz. Při výstupu z hyperprostoru na jejich plavidlo čekalo překvapení v podobě pirátů. Tady mladík přesvědčil Woodena o svých střeleckých schopnostech, kdy sestřelil tři nepřátelské stíhačky a dvě poškodil. Zbytek atakujících lodí to vzdal. Frachťák dvou rebelů neutrpěl téměř žádné zásahy díky zručnosti jeho pilota. Ale Wooden se cítil být jistější ve stíhačce. Měl tu čest odzkoušet spoustu stíhacích strojů, ale nejvíce ho uchvátila nejnovější posila Aliance - X-wing.
     "Přímo do hlavního města," odpověděl po chvilce vzpomínání leader. Jeese přikývl a odešel z kokpitu se připravit. Wooden mezitím navedl stroj na přistávací dráhu. Po přistání a chvilce příprav se oba členové rebelské gildy ocitli venku z doku na cestě za svým cílem.
     "Pro koho, jste říkal, že pracuje?" zeptal se po chvilce Jeese.
     "Dělá bodyguarda ukianskému politikovi jménem Kriege. Není moc významný, ale někdo mu posílal výhružné vzkazy, a tak se Kriege bojí o život," odpověděl Wooden a dál oba šli mlčky směrem k cíli. Neměli to podle vyznačené cesty na mapě daleko, takže se za pár minut ocitli před vchodem jedné z místních budov. Chvíli klepali na dveře, ale nikdo se neozýval.
     "Že by nikdo nebyl doma?" poznamenal Wooden a zabouchal větší silou. Uvnitř se ozval hlas, který nezněl zrovna přívětivě ani mile.
     "No jo, už se řítím!" štěkla osoba uvnitř. Otevřela dveře a, aniž se podívala, zavrčela: "Co chcete?"
     "Taky tě rád vidím, Manwe," zazubil se Wooden.
     "Woody!" zakřičel radostí Manwe Sulimo a nadšeně své nové dva hosty vítal.
     "Jsem rád, že máš lepší náladu, Brzdo," rýpnul si Wooden. Manwe se nad tím oslovením ušklíbl.
     "Víš přece, že jsem vždycky mrzutý, když se nevyspím. Vzbudili jste mě," odpověděl.
     "Manwe, tohle je Jeese, člen naší gildy," začal představovat Wooden.
     "Gildy?" zeptal se. "Ty zas děláš pro Jabbu?" Nevěřil svým očím Manwe Sulimo.
     "Pro hutty? Tak to ne. Teď vedu rebelskou gildu. Chceš se přidat?" zeptal se rovnou Wooden.
     "Pro rebely, jo? No a co řeknu zaměstnavateli?"
     "Že dáváš výpověď?" ozval se Jeese.
     "To je nápad!" zasmál se Manwe. "Jdu hned za ním. Jdete se mnou?"
     Oba muži souhlasně přikývli. Za chvíli už byli všichni tři ve speederu, který se řítil ulicemi, div nepřejížděl chodce. Po několika minutách zběsilé jízdy prudce zabrzdil ve velké garáži ve vysoké budově. Všichni tři vyšli ke vchodu v okamžiku, kdy právě vycházel ukian s dvoučlenným doprovodem svých bodyguardů.
     "To je Kriege," oznámil svým společníkům Manwe. "Dejte mi minutku, hned budu zpátky," oznámil a vyrazil k ukianovi.
Wooden s Jeesem toho moc neslyšeli, tak se věnovali raději prozkoumání okolí, než hádajícímu se Manwemu s Kriegem.
     Najednou do garáže vjel swoop a hnal si to přímo na skupinku. Wooden viděl, že útočník na stroji byl celý v černém s kuklou na hlavě. Vjel přímo do vyděšené skupinky a těsně před srážkou z letícího swoopu vyskočil. Stroj narazil přímo do jednoho z bodyguardů, který byl na místě mrtev. Kriege spadl omráčený na zem, zbylý bodyguard a Manwe rychle uskočili. Ale než stačil bodyguard zareagovat, nájemný vrah k němu přiskočil a zabodl do něj svou vibro-dýku. Kriege se mezitím vzpamatoval a uháněl zpátky do vchodu, ale osoba v černém po něm hodila svou vibro-čepel, která se vryla ukianovi do zad. Ten padl mrtev. Mezitím se stačil Manwe vzpamatovat a začal po neznámé osobě pálit, ta rychle skočila za jeden ze speederů a palbu opětovala.
     Wooden s Jeesem zhodnotili situaci a rozdělili se ve snaze se útočníkovi dostat do zad. Jeese běžel Manwemu na pomoc a Wooden se plížil k neznámému. Zkontroloval svůj blaster a vyrazil směrem k útočníkovi, kterého mezitím zasypávala salva ze dvou blasterů.
     Když byl Wooden za útočníkem dva metry, kryl ho ještě jeden speeder. Pomalu vstal a připravil se na svou narychlo promyšlenou akci. Vyskočil na neznámého, vykopl mu blaster z ruky a svalil ho na zem. Ten se pokusil vstát, ale to mu už na hlavu mířila hlaveň Woodenova blasteru. Palba z jiné části garáže mezitím ustala.
     "Ani se nehni!" pohrozil Wooden. Když osoba uslyšela ten hlas, ihned ztuhla.
     "Woodene?" řekl nevěřícně neznámý. Leader byl znatelně zaskočen, protože nečekal, že ho bude znát. Útočník si pomalu stáhl kuklu z hlavy a Wooden nevěřil svým očím.
     "GuyveRe! Co ty tu děláš?" vydechl překvapeně.
     "Pracuju! Měl jsem tu zakázku na likvidaci tamtoho," odpověděl a ukázal směrem k mrtvému ukianovi. Wooden mezitím zastrčil blaster do pouzdra a GuyveR se pomalu postavil na nohy. "A co ty tady děláš, Woodene? Myslel jsem, že jsi na odpočinku."
     "Už nejsem, sháním lidi do nové gildy, tak jsem teď letěl na Ukio za Manwem."
     "Vážně? Manwe je tady? Kde?" ptal se GuyveR a Wooden se naplno rozesmál.
     "Málem jsi ho tu zabil," odpověděl mezi smíchem leader.
     "Dostal jsi ho, Woodene?" ozval se přibíhající Manwe s Jeesem v patách.
     "Asi na tebe bude trošku naštvaný," utrousil Wooden směrem k zaskočenému GuyveRovi. "Ehm, tak trochu," odpověděl zas Manwemu, který se mezitím dostal k Woodenovi a spatřil útočníka.
     "GuyveRe?" Manwe vypadal evidentně zaskočen, ale ihned vyrazil na útočníka a kdyby ho nezadrželi Wooden s Jeesem, tak by GuyveR pár ran schytal. "Málem jsi mě zabil!" křičel Manwe. Když se po chvilce uklidnil, odpověděl lovec kajícně: "Promiň, nevěděl jsem, že jsi to ty. Ale víš sám, že obchod je obchod."
     "Jo, jasně. To mi stejně zaplatíš," odpověděl Manwe. "Měli bychom zmizet. Za chvíli tu bude bezpečnost."
Všichni to odsouhlasili a vyjeli k Manweho příbytku. Jízda byla tentokrát nebyla tak zběsilá, ale rychlá byla až až. Po chvíli všichni čtyři seděli v Manweho kuchyňce.
     "Jak ti to teda zaplatím?" zeptal se po chvilce GuyveR.
     "Draze. Bednou nejlepší corellianský brandy," smál se Manwe.
     "To beru," odsouhlasil s úsměvem GuyveR.
     "Copak? Horká čokoláda a juri džus už ti nejedou?" rýpnul si Wooden. Manwe po něm hodil vražedný pohled, ale ten se za moment změnil v další úsměv.
     "Vyrazíme?" navrhl Jeese.
     "Můžu prakticky hned," odpověděl Manwe.
     "Kam letíte?" zeptal se GuyveR.
     "Na místo srazu členů Rebel Security Force," mrkl Wooden. "Nechceš se taky přidat?" GuyveR se zamyslel.
     "Když hned vyjdu, můžu se s Váma sejít v doku za hodinu. Stejně jsem chtěl změnu. V té stávající gildě to není ono. Nejlepší parta byla u Jabby."
     Woodena celkem překvapilo, jakou rychlostí jeho přítel přijal pozvání. Sdělil mu pozici jejich lodi v doku a s Jeesem vyrazil napřed. Hned po nich se vytratil GuyveR a nakonec Manwe, který táhnul s sebou obrovské zavazadlo. Zajistil svůj byt a spěchal za svými dvěma kolegy.
     "Nezlobíš se?" zeptal se Wooden, když s nimi Manwe srovnal krok.
     "Vůbec. Jsem rád."
     "No, já jen, že GuyveR ti sejmul osobu, kterou jsi měl hlídat." Na to se Manwe opět zasmál. Woodenovi se zdálo, že když mu nejde o život, nebo není nevyspalý, tak se pořád jen směje.
     "Už celých sedm sekund to nebyl můj zaměstnavatel, takže je mi to jedno," odpověděl Manwe. "A kam vůbec letíme?"
     "Na Dantooine. Je tam nově zřízená rebelská základna. Tak jí na nějaký čas také využijeme," odpověděl Jeese.
     V doku nějakou chvíli čekali na svého posledního kolegu. Když dorazil, dostal souřadnice místa setkání a vydal se ke své lodi, kterou přiletěl na Ukio.
     Další úspěšná mise za mnou, pomyslel si Wooden, když později vstupovali do hyperprostoru. Ale ještě musí zaletět do všech možných koutů galaxie pro členy vznikající gildy, která si má vydobít respekt v galaxii a pomoci Rebelům k úspěchu v začínající Občanské válce.

Návrat nahoru Goto down
https://rebel-security-force.forumczech.com
 
03. Přestřelka v Garáži
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: =PRIBEH GILDY= :: Vznik gildy-
Přejdi na: