Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Web & Forum gildy RSF
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 02. Závody v Corporate Sectoru

Goto down 
AutorZpráva
Chris Dash

Chris Dash


Po?et p?ísp?vk? : 168
Join date : 27. 11. 07
Age : 37
Location : Niebelheim

02. Závody v Corporate Sectoru Empty
PříspěvekPředmět: 02. Závody v Corporate Sectoru   02. Závody v Corporate Sectoru Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 9:58 pm

Závody v Corporate Sectoru


 
    Cesta do Corporate sectoru trvala upraveným corellianským frachťákem poměrně kratší dobu než jeho pilot vůbec čekal. Ale i tak to bylo dost dlouho na to, aby mohl přečíst a vstřebat všechny informace, které dostal na krátké návštěvě na Dantooine. Tam se zdržel jen den, seznámil se s několika členy velení povstalecké aliance, oficiálně obdržel svou novou hodnost, dostal všechny možné informace a vyrazil na svou pouť shánět vhodné členy pro nově vznikající gildu. Několik jich měl vytipovaných, většinou to byli členové z Jabbova Paláce - i když hodně z nich od Jabby odešlo spolu s Woodenem a začali žít nový život stejně jako bývalý leader Jabba's Palace. Jeden z nich se nacházel v Corporate sectoru. A Wooden věděl přesně, kde je budoucí člen jeho gildy, jak doufal.
Frachťák si to namířil k planetě Bonadan. Byl to průmyslový, hustě osídlený svět a jeden z nejživějších přístavů v Corporate sectoru. Provoz pečlivě řídí Kontrola provozu, která pracovala perfektně, takže Wooden rychle dostal pokyny a zamířil si to do přístavu na určené souřadnice na povrch žluté, vyprahlé planety. Cestou viděl, jak velkou plochu pokrývají továrny, rafinérie, doky a loděnice poblíž spaceportů. Když přistál, odložil svou osobní zbraň, protože na Bonadanu je jejich nošení přísně zakázáno, a vyrazil na místo, kde tušil, že se bude nacházet jeho osoba.
     Po půlhodině cesty veřejnou dopravou se dostal k cíli své cesty - ke swoopové dráze. Wooden si to zamířil přímo k terminálu a vyhledal, v jakém boxu se nachází osoba, kvůli které podnikl tak dlouhou cestu. Po chvilce pátrání se usmál a vyšel k boxu s číslem 641. Areál byl poměrně velký a v tento dopolední čas i hodně zaplněný, ale Woodenovi se dařilo rychle proplétat davem ke kýženému boxu. Vrata byla otevřená dokořán, a tak mohl každý nakouknout a spatřit dvojici nablýskaných swoopů. Vypadaly špičkově, jenže obrázek kazila postava ve špinavých montérkách ležící pod jedním ze swoopů. Jak si Wooden všiml, tak v boxu, nebo spíše garáži, byli tři lidé. Kromě toho, který ležel pod swoopem, tak ještě se tu dohadovali dva. Jeden z nich byl podle oblečení organizátor. Podle útržků konverzace, tedy spíše hádky, Wooden usoudil, že se dohadují o výši nájemného a zápisného pro příští start. Mladý muž to nakonec s organizátorem vzdal, povzdechl si, vytáhl z kapsy credity a strčil je organizátorovi do ruky se slovy "udav se". Ten dělal, jako by si poznámky nevšiml, spokojeně se usmál a odešel z boxu. Woodena upoutal zvuk cinkajícího hydroklíče. Zvuk vyšel z místa, kde se první muž vrtal pod swoopem.
     "Zatracenej krám," vykřikl muž pod swoopem. "Podej mi kladivo, spravím to osvědčeným způsobem." Než stihl druhý odpovědět, vložil se do toho Wooden:
     "To máš z toho, že vždycky koupíš nějaký levný nablýskaný krám, SkyLuku," zasmál se. Jmenovaný se uprostřed pohybu pod strojem zarazil.
     "Tenhle hlas znám," řekl po chvilce a vylezl zpod swoopu. "Wooden! Kde se tady bereš?" řekl radostně SkyLuke a vyrazil podat leaderovi rebelské gildy pravici. Ten se opět usmál.
     "To víš, letěl jsem kolem, tak jsem si řekl, že se stavím a podívám se, jak jsi pokročil ve svých opravářských a závodních dovednostech."
     "Tak pár závodů jsem tu už vyhrál, ale opravování mi nikdy nešlo," ušklíbl se SkyLuke.
     "Vážně? A co ti šlo?" rýpnul si Wooden.
     "To víš sám, leadeře," odpověděl, přičemž zdůraznil slovo leader.
     "To máš pravdu," přiznal a podíval se na mladíka v místnosti, který se mezitím přesunul k počítačovému terminálu. "Představíš mi svého kolegu?" zeptal se.
     "Jasně," řekl SkyLuke, jakoby úplně zapomněl, že je v boxu ještě třetí osoba. "Woodene, tohle je miniJOHN. Můj parťák na swoopech, ale víc mu to jde s blasterem nebo u terminálu," představoval a jmenovaný vstal a pozdravil se s Woodenem.
     "Rád tě poznávám, miniJOHNe," řekl Wooden.
     "I já tebe. Hodně jsem o tobě od SkyLuka slyšel. Vážně jsi Jabbovi vyhrožoval, že ně něj vypíšeš odměnu jeden credit a sám si jí vybereš, když tě nenechá být?" zeptal se mladík. Wooden se podíval přísně na SkyLukea, který se raději díval jinam. Nakonec se zasmál.
     "Ano, skutečně to tak bylo."
     "Tos měl vidět, jak Jabba zbledl, když mu to vmetl do tý jeho tváře," dodal SkyLuke a smál se spolu s Woodenem a pak se otočil zpátky na bývalého leadera Jabba´s Palace. "Tak proč jsi sem vůbec přiletěl?"
     "V galaxii vzniká mnoho nových gild. Z jedné gildy za mnou přišli a požádali mě, abych vedl tu jejich. Navíc jim bude pomáhat v jejich boji s Impériem," začal vysvětlovat Wooden.
     "S Impériem?" hvízdl miniJOHN.
     "Přišli za tebou Rebelové! Vzal jsi to? Tak povídej," vyzýval SkyLuke.
     "Ano, budu hájit zájmy Rebelů. Chci Tě požádat, aby jsi se přidal, SkyLuku."
     "K Jabbovi jsem šel za tebou. Půjdu za tebou i k Rebelům," odpověděl po chvilce přemýšlení. "Ale neříkal jsi, že se už nevrátíš?"
     "Říkal, tohle bude můj poslední boj."
     "Aha, tak sis řekl, že zvrátíš průběh začínající občanské války, co?" zasmál se SkyLuke.
     "Tak nějak," odpověděl Wooden a zatvářil se tak, jakoby věděl něco víc, než ostatní.
     "Ale mám podmínku. Půjde i miniJOHN. Přece ho tu nenechám." ukázal na svého kamaráda.
     "Pokud chce, tak dám na tvojí radu a může se přidat k Rebel Security Force. Takže chceš, miniJOHNe?"
     "Jasně," odpověděl.
     "Dobře," usmál se už poněkolikáté Wooden. Tak pokud tu nic nemáte, tak se můžete jít sbalit. Počkám na vás u své lodi," dodal a podal SkyLukovi comlink.
     "Ještě něco vyřídím a můžeme jít hned. Nemáme tu nic a ty swoopy jsou stejně křápy," řekl miniJOHN, vytáhl svůj příruční blaster a vydal se z boxu.
     "Kam jdeš?" zavolal za ním SkyLuke.
     "Za pořadatelem. Pro svoje peníze," odpověděl už v běhu miniJOHN.
     "Fajn, můžeme vyrazit. Dožene nás," řekl SkyLuke. Když viděl Woodenův zvědavý výraz, tak odpověděl nevyřčenou otázku: " Máme svoje metody, jak zbraně skrýt, aniž by je odhalili."
     To Woodenovi stačilo a vyrazil se SkyLukem směrem z areálu přímo do přístavu, kde čekala jeho loď. Z první cesty získal místo jednoho hned dva členy. Tvorba jádra gildy Rebel Security Force započala, ale zdaleka nekončila.
     Za hodinku už corellianský frachťák se třemi členy na palubě opustil planetu v Corporate Sectoru a vstoupil do hyperprostoru.
Návrat nahoru Goto down
https://rebel-security-force.forumczech.com
 
02. Závody v Corporate Sectoru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: =PRIBEH GILDY= :: Vznik gildy-
Přejdi na: